HesbimPOS Mağazacılık Programı; Mağazacılık sektörü için geliştirilmiş bir çözüm paketidir.
Programın geliştirilmesinde, en küçük bir işletmeden, en gelişmiş mağazalar zincirine kadar, tüm satış noktalarının ihtiyaçlarına çözüm sunabilmek hedeflenmiştir. Yaygın olarak kullanılan POS makineleri ile %100 uyumlu çalışabilmekte olup, gerektiğinde POS makinelerine ihtiyaç duymadan, Satış Terminali olarak ta çalışabilmektedir.

 

 

HesbimPos Ana Ekranı
 


 

HesbimPOS programı; mağazalar ve perakende satış noktaları (Point of Sales) için geliştirilmiş bir yazılımdır. Hesbim POS programının genel özellikleri aşağıda anlatılmıştır.
 

 

 

  •       HesbimPOS tek başına yeterlidir.

 Herhangi bir mağazada, HesbimPOS programının kullanılabilmesi için, başka hiçbir yazılım veya donanıma ihtiyaç yoktur. Hesbim POS; Stok, Cari, Alış Faturaları, Satış Faturaları, Taksitli Satış ve Tahsilat işlemlerini yapar ve tüm bunlara ilişkin detaylı raporlar alabilir. Programın tek bir versiyonu vardır ve bu versiyon tüm işlemleri yapmaya yetkilidir. Kasalarda kullanılacak olan Hesbim POS, sadece yetkileri sınırlandırılmış bir Hesbim POS programıdır.
 

 

  •       HesbimPOS Mevcut Sistemlerle birlikte uyumlu çalışabilir.

HesbimPOS programı; NCR P.O.S makineleri ile, Link Programları ile ve Açık sistem (Open System) herhangi 3. bir program ile (SAP gibi) 2 yönlü olarak veri alışverişi yapabilir. Senaryo olarak, Kasada kullanılan NCR makinelerinden gün sonunda Satış verilerini alarak, bunları Link Muhasebe Programına Fatura / Stok / Cari bilgisi olarak atabilir veya Batch Input dosyası halinde SAP ye gönderebilir. Ya da başka bir senaryo olarak, Link Programından alınan Stok bilgilerini, NCR kasalarına iletme işlemini yapabilir.
 

  •       HesbimPOS teknolojik olarak üstündür .

Hesbim POS programı günümüzün en son teknolojik yeniliklerine uygun olarak geliştirilmiştir.

Açık Yapısı İle, çok kolay bir şekilde, İstediğiniz tüm verileri Word, Excel, Outlook veya HTML formatlı olarak alabilirsiniz. Böylece alıştığınız programlarla raporlama kolaylığı yaşarsınız veya kendi özgün dökümanlarınızı hazırlarsınız.

NET tabanlı çalışma özelliği ile; özellikle dosya transferi işlemlerinde neredeyse hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmaksızın tüm transferleri internet üzerinden kendisi yapar. Bunu FTP kullanarak veya POP3 maillerinizi otomatik olarak kontrol ederek yapabilir.

E-Commerce, e-Shop uygulamalarına açıktır. Hesbim POS, tüm mySAP kütüphanesini tam destekler. Dilendiği takdirde, mağazaların her birini kısa sürede On-Line şube haline getirecek altyapıyı hazırlar.

 

  HesbimPos Genel Özellikleri
  HesbimPos Modül Sistemi
  HesbimPos Teknik Özellikleri
  HesbimPos İşlevsel Özellikleri
  HesbimPos Ekran Görünümleri


 

Download (Kullanım Kılavuzları, Demo Versiyonları)

 

Elektronik Ve Otomasyon Çözümleri...