HESBİM TEKNİK SERVİS
Hesbim deneyimli ve eğitimli teknik ekibiyle müşterilerine ait ürünlerin her türlü arızasını gidermek, garantili  parça değişimi veya yükseltmelerini yapmak üzere güçlü bir altyapı oluşturmuştur. Hesbim e gönderdiğiniz cihazlarınızın güvenli ellerde onarımları yapılır ve hizmet sonrası güvence verilir. Takılan bütün parçalar Hesbim tarafından müşteri adına garanti kapsamına alınır ve takip edilir. Hesbim müşterisine karşı gerek marka gerekse fiyat konusunda şeffaf bir tutum izler. Müşterinin onayı alınmadan marka belirlenmez ve değiştirilmez.
 

 

HESBİM TEKNİK DANIŞMANLIK
Otomasyon sistemlerinin kuruluşu ile ilgili hazırlık aşamalarında  teknik donanım ve alt yapı hizmetleri konusunda destek  vererek Hesbim Teknik danışman ekibiyle müşterinin doğru kararlar almasını sağlar. Yeni kurulan işletmelerde tesislerin inşaatından başlayarak mimarlık ve mühendislik birimleriyle koordineli bir çalışma yapılır. Network alt yapısının, donanım ve çevre birimlerinin kurulması ve düzgün bir şekilde çalışır olarak teslimi öngörülen bu  hizmet sürecinde Hesbim daima yanı başınızda yardıma hazırdır.
 

  HESBİM TEKNİK BAKIM ANLAŞMALARI
 

Sözleşmeli Bakım Hizmetleri: 
Garanti süresi dolan ürünler için müşterilerle bakım sözleşmeleri yapılır. Bakım şartları daima müşteri öncelikleri ve tercihleri dikkate alınarak hazırlanır. Müşteriye bu konuda değişik seçenekler sunulur. Servis sağlama periyotlarımız müşterinin isteğine göre ayarlanır.
Meydana gelebilecek arızaları önlemek, cihazların ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmalarını sağlamak için müşteri ile koruyucu bakım anlaşmaları yapılır. Bu anlaşmalara bağlanan bu periyodik kontrol ve bakımlarda sırasında ana ve alt ürünlerin iç ve dış temizliği, bağlantı kontrolleri, fonksiyon testleri ,  disk temizleme , virüs kontrolü , verimi artırmaya yönelik ayarlamalar yapılır.
 

 

Çağrı Başına Servis Hizmetleri:
Garanti kapsamında olmayan  ve   bakım   sözleşmesi bulunmayan ürünlere teklif verme yöntemi ile çağrı üzerine teknik destek vermekteyiz. Müşteri iş yerinde yapılan müdahaleler ve takılan parçalar müşterinin onayı alınarak servis raporuna işlenir ve bir nüshası müşteriye sunulur. Fatura edilen bütün hizmet ve malzemeler servis raporuyla ilişkilendirilerek takip edilir.
 

 

Garanti Hizmetleri:
Müşteriye satılan her türlü  donanım ve malzemenin satış sözleşmesinde belirtilen garanti şartlarını eksiksiz olarak yerine getirmeyi kapsayan hizmetlerimizdir. Müşteriye satılan bütün malzemeler firmamızdaki bilgisayar sistem kayıtlarında müşterilere göre  izlenir ve garanti şartları kontrol edilir.
 

 

HESBİM YEDEKLEME SİSTEMLERİ
Hesbim data güvenliği konusunda müşterilerine en iyi çözümleri önerir. Bilgi güvenliği konusunda müşterilerine her türlü danışmanlık ve uygulama desteğini verir. Yaptığı bakım anlaşmaları kapsamında kurduğu yedekleme sistemlerinin sürekli güvenliğini test eder, kullanıcılara eğitimler verir, yedeklenmiş bilgilerin arşivlenmesi ile ilgili konularda önerilerde bulunur.


 

 

Elektronik Ve Otomasyon Çözümleri...